KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577388

nr 1257 7388

E Fleetwood, "Maria Stuart". Kopia efter original på Gripsholm, porträtt. Signerad. Olja på duk, 42x34 cm

Kondition: skadad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 27 maj 2019
kl 20:46:56